"Fotografia wizerunkowa" i "fotografia portretowa"  Studio fotograficzne Warszawa. Sesje wizerunkowe i portretowe.

Jednodniowy Kurs fotografii Wizerunkowej / Biznesowej 

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę jednodniowego kursu fotografii wizerunkowej i biznesowej,

który odbędzie się w naszym profesjonalnym studiu fotograficznym. Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych rozwijaniem umiejętności w tworzeniu profesjonalnych portretów biznesowych oraz fotografii wizerunkowej.

 

Ilość uczestników: 4 - 8 osób

Agenda kursu:

9:00 - 9:30: Rejestracja uczestników, powitanie i wprowadzenie do kursu.

9:30 - 10:00: Wprowadzenie do fotografii wizerunkowej i biznesowej: cele kursu, prezentacja prowadzącego oraz uczestników.

10:00 - 11:00: Teoria fotografii wizerunkowej: analiza różnych stylów, kompozycja, wykorzystanie światła w celu przedstawienia profesjonalnego wizerunku.

11:00 - 11:15: Przerwa na kawę/herbatę.

11:15 - 12:30: Praktyczne techniki fotografii portretowej biznesowej: wybór odpowiednich ustawień aparatu, komunikacja z modelem, praca z modelem przy kilku setupach oświetleniowych.

12:30 - 13:30: Przerwa na lunch.

13:30 - 15:00: Stylizacja i rekwizyty w fotografii wizerunkowej: dobór odpowiednich elementów, tworzenie atmosfery zgodnej z wymaganiami biznesowymi.

15:00 - 15:15: Przerwa na kawę/herbatę.

15:15 - 16:30: Praktyczne aspekty pracy z modelem: kierowanie sesją, eksperymentowanie z różnymi setupami oświetleniowymi.

16:30 - 17:00: Prezentacja i podsumowanie: omówienie efektów pracy uczestników, wręczenie certyfikatów.

Podczas kursu każdy uczestnik będzie miał możliwość wykonywania praktycznych ćwiczeń fotograficznych, korzystając z naszego profesjonalnego studia. Fotografie wykonane podczas kursu będą stanowiły cenne materiały do wzbogacenia portfolio oraz prezentacji biznesowych.

W ramach kursu oferujemy:

  • Zestaw materiałów z ćwiczeniami i wykładami w postaci plików cyfrowych PDF.

  • Przerwy kawowe z kawą, herbatą, wodą mineralną i przekąskami.

  • Rabat w wysokości 15% na wybrane imprezy/kursy fotograficzne organizowane przez ObiektywnieArt.pl.

  • Kartę rabatową (15%) na usługi fotograficzne i najem studia "ObiektywnieArt".

Cena kursu: 599zł 

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszej rejestracji. Aby zarezerwować miejsce na kursie lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt

Zapraszamy do udziału w naszym jednodniowym kursie fotografii wizerunkowej i biznesowej w naszym profesjonalnym studiu fotograficznym! Pod okiem naszych doświadczonych instruktorów będziemy pracować nad rozwijaniem Państwa umiejętności w tworzeniu profesjonalnych i atrakcyjnych portretów biznesowych, przy różnych setupach oświetleniowych.

 

Daty najbliższych kursów publikowane są na naszym